Uzmanlıklarımız

PRODÜKSİYON

Günümüzde etkili ve estetik bir tanıtım, iletişimin olmazsa olmazıdır. Hızın hakim olduğu bu çağda, “dikkat çekmek” bile zorken, “algı”yı kuracak bir sunuma insanların zaman ayırmasını sağlamak hayli güçtür. Ancak imkansız değildir. “İlgi”yi doğru “kodlayıp”, “amaç” ve “mesaj” arasında “estetik” bir köprü kurmak ve “doğru sonuç” üzerinden bir “kurgu” oluşturmak, bizim uzmanlığımıza girer.

KREATİF BAKIŞIMIZLA

Farklı bakmak, farkındalık oluşturmak ve rutini kırarak farklı bir bakış açısı sunmak bizim işimizdir. Herkesin baktığı yerden değil de bir başka açıdan bakmayı şiar edinmiş bir ekibin oluşturduğu kreatif çalışmalar, ürünün, firmanın yahut şehrin dinamik unsurlarını ve enerjisini ortaya çıkarırken, tarzını, üslubunu ve kimliğini de sağlmalaştırır.

MARKA DOKUNUŞUMUZDA

Bir markanın doğumu, çocuğun doğumu kadar heyecan vericidir. Bu çerçevede bir ürünün markaya dönüşmesi, bizim heyecan duyduğumuz yolculuğun başlangıcıdır. Bizim uzmanlığımız, ürünün yahut firmanın marka yolculuğunu asiste etmek, rehberlik etmek ve gerektiği zamanlarda estetik ve doğru dokunuşlarla yön vermektir. Ne el çabukluğudur marifet ne göz aldanması. Bir markanın hangi dinamiklerle oluştuğunu ve bu yolculuğun “ürün”e ve “yolculuğa” bakan yanlarını bilen uzman bir ekip sizin için çalışır, hazırlar ve sunar.

PR

Markanızın tanıtımını etkin görsellik ve etkili bir dille gerçekleştirmek istiyorsanız, bize kulak verin!..Ama önce “herkes”i dinleyin!..Tamamen kurumsal öncelikleriniz ve hedefleriniz doğrultusunda, amaca hizmet edecek dokunuşlarla, kitle iletişimini, sosyal mecralardan medyaya en geniş anlamıyla kurguluyoruz.

DİJİTAL MEDYADA

Başlarda “Sanal dünya” idi, şimdilerde “gerçek” olanın yerini almaya başladı galiba. İnternet ortamı, giderek artan yoğunluğuyla, “gerçek” dünyanın ticaret hacmini çoktan katladı. Günümüzde bir web sitenizin olmaması garip karşılanabilir. Mobil uygulamanız size büyük kolaylıklar getirebilir. Dijital dünyanın avantajlarını doğru kullanarak, marka yahut şirketinizi geliştirebilirsiniz. Kuşkusuz bu uçsuz bucaksız “derya”da bir rehbere ihtiyacınız olacaktır. Uzmanlık alanlarımızdan bir tanesi olan bu alanda, sizin yolunuzu aydınlatalım. Önerilerimizi sunalım ve yolculuğa birlikte çıkalım…

ORGANİZASYON & ETKİNLİK

Markanıza, şirketinize değer katacak organizasyonları, etkinlikleri tasarlar, sunar ve sonrasında organize ederiz.Akılda kalacak, insana ve topluma fayda sağlayacak ve markanın ticari alanın yanı sıra sosyal alanla, hayatla ve toplulukla sağlıklı ilişkiler kurmasını, kurduğu ilişkileri geliştirmesini sağlayacak etkinlikler planlarız.Marka stratejisine ve ruhuna uygun alanlarda içerik üretmek, bu içerikleri etkin bir sunumla ve görsellikle gerçekleştirmek bizim uzmanlığımızdır.

Yolculuklarımız

ARESPLUS
prodüksiyon
[elementor-template id="5701"]

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart